ПриватБанк запровадив суворі обмеження на зняття готівки в банкоматах: стали відомі причини

ПриватБанк запровадив обмеження на зняття готівки в банкоматах. Клієнти не можуть зняти більше певної суми грошей. У банку це пояснюють тим, що серед населення різко зріс попит на готівку. 

ПриватБанк запровадив суворі обмеження на зняття готівки в банкоматах: стали відомі причини - today.ua

Нещодавні атаки РФ на інфраструктурні об'єкти викликали низку проблем, серед яких і труднощі пов'язані зі зняттям готівки в банкоматах. Трапляється так, що доводиться пройти цілий квест, аби знайти працюючий банкомат та отримати готівку. Тому час від часу утворюються великі черги до банкоматів. Через таку тенденцію ПриватБанк запровадив суворі обмеження на зняття готівки в банкоматах.

Про зміни в правилах переводу грошових активів у готівку форму повідомили в ПриватБанку. Фінустанові довелося запровадити деякі обмеження щодо зняття готівки у зв'язку зі стрімким зростанням попиту на "живі" гроші. Наразі для киян ліміт на зняття готівкових коштів становить 1000 грн на добу.

ПриватБанк запровадив суворі обмеження на зняття готівки в банкоматах: стали відомі причини

За статистикою, яку надали у ПриватБанку, в 2022 році українці перевели в готівку 606 млрд грн. Минулого року цей показник склав 575 млрд грн.

Тобто в 2022 відбулось 5%-е зростання цього показника. Та варто зазначити, що таке зростання відбулось за дещо інших умов. Адже велика кількість українців виїхала за кордон. Крім того, на 10% скоротилася кількість банкоматів. Таким чином, якщо порахувати питому вагу знятих коштів, то вийде на кожного клієнта банку значно більша сума, ніж торік.

Втім, у цьому немає нічого дивного. Адже кожний удар по об'єктах української енергоструктури призводить до перебоїв з інтернет-зв'язком та унеможливлює онлай-розрахунки.

Нагадаємо, клієнти ПриватБанку масово скаржаться, що термінали фінустанови працюють несправно.

ДЖЕРЕЛОtehnofan.com.ua