ПриватБанк запровадив обмеження на використання своїх терміналів

Автор: Марченко Любов

Термінали ПриватБанку не зможуть виконувати деякі операції, що досі були доступні. Зокрема, банк унеможливив здійснення валютних платежів через свої термінали.

ПриватБанк запровадив обмеження на використання своїх терміналів - today.ua

Причину такого кроку в банку не пояснюють, лише кажуть, що про відновлення цієї функції сповістять додатково. Тобто, є надія, що згодом таку функцію буде відновлено. Про обмеження функцій своїх терміналів повідомила прес-служба Приватбанку.

Звісно, що таке рішення ПриватБанку завдасть певних незручностей українцям. Адже тільки в його терміналах українці могли зробити поповнення рахунків в іноземній валюті.

Це було зручно, оскільки не треба було шукати відділення банку, аби поповнити доларовий кредит або просто переказати на чийсь рахунок гроші в іноземній валюті. Користувач міг не підлаштовуватись під графіки роботи банків, а здійснити операцію із поповнення валютною готівкою будь-де та в будь-який час.

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

У мільйонів українців надбавка становитиме лише 100 гривень: оприлюднено деталі індексації пенсій

ПриватБанк запровадив обмеження на використання своїх терміналів

Отже, тепер обміняти долари та євро, поповнити валютні депозити або сплатити кредити у валюті, а також просто поповнити валютні картки можна лише у касах ПриватБанку. Водночас, решту своїх функцій термінали виконують, як і дотепер. Тобто операції із гривневою готівкою доступні у повному спектрі.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У прес-службі не пояснили причину обмеження функцій терміналів. Однак експерти припускають, що це могли зробити, аби уникнути поповнення рахунків застарілими доларовими купюрами. Незважаючи на те, що Нацбанк у свій час розпорядився приймати такі купюри у населення без обмежень, банки та обмінні пункти їх не беруть. Натомість можна лише обміняти такі гроші зі значним зниженням їхньої номінальної вартості.

Нагадаємо, ПриватБанк також перестав видавати валютну готівку з віртуальних карт своїх клієнтів.