ПриватБанк запровадив два види платежів для клієнтів: що змінилося для власників банківських карток

ПриватБанк напередодні Нового року змінив умови надання деяких своїх послуг, про що повідомив клієнтам в SMS-повідомленнях. Зокрема, повідомляється, що нові зміни вносяться для приведення до відповідності законодавства України та законодавства Європейського Союзу.

ПриватБанк запровадив два види платежів для клієнтів: що змінилося для власників банківських карток - today.ua

Тепер усі перекази через ПриватБанк ділитимуться на дебетові та кредитні. При цьому, дебетові перекази – це оплата послуг банку (погашення кредиту, відсотків, комісія за обслуговування рахунку тощо), а кредитні перекази – це автоматичні оплати за послугою "Регулярні платежі" (товари або послуги, податки та внески, поповнення депозитів, оплата комуналки, послуги інтернет-провайдера, мобільного зв’язку тощо).

Для погашення заборгованості за кредитом, поповнення мобільного телефону чи плати за інтернет клієнти ПриватБанку можуть налаштувати регулярний платіж з фіксованою сумою у додатку Приват24. Після цього щомісяця з рахунку або картки буде списуватися необхідна сума, і вам не потрібно буде витрачати час на оплату.

ПриватБанк запровадив два види платежів для клієнтів: що змінилося для власників банківських карток

Що саме зміниться для клієнтів ПриватБанку після нововведення, поки не зрозуміло, і чи вплинуть два види переказів на процес платежів. Але у банку зазначили, що усі права та обов’язки банку та клієнтів будуть  збережені у тому ж обсязі. Клієнтам не потрібно додатково звертатися до банку за роз'ясненнями. Якщо щось зміниться, їх про це повідомлять.

Нагадаємо, як працюватимуть ПриватБанк, Ощадбанк та інші банки на Новий рік та Різдво.

ДЖЕРЕЛОtehnofan.com.ua