ПриватБанк запропонував клієнтам новий спосіб оплати за комуналку під час війни

Клієнти ПриватБанку тепер зможуть оплачувати комунальні послуги не лише у касах відділеннях та через додаток Приват24, а й у Центрах надання адміністративних послуг. Така можливість з'явилася поки що у мешканців Київської області.

ПриватБанк запропонував клієнтам новий спосіб оплати за комуналку під час війни - today.ua

ПриватБанк вирішив зробити доступнішими свої послуги, тому запускає новий формат роботи. Клієнти фінустанови зможуть оформити та перевипустити картку, заплатити за комуналку, переказати гроші, оформити депозит чи страховку у виїзних відділеннях банку. Вони розташуються у населених пунктах Київської області по адресах, де працюють місцеві ЦПАУ.

Перше виїзне відділення запрацювало у ЦНАПі Білогородської сільської ради за адресою с. Білогородка, вул. Володимирська, 33. Співробітники ПриватБанку знаходитимуться там у робочий час та допомагатимуть громадянам вирішувати їхні питання. ПриватБанк запропонував клієнтам новий спосіб оплати за комуналку під час війни Як повідомляють у ПриватБанку, незабаром такі відділення почнуть працювати ще у 27 населених пунктах Київської області.

Нагадаємо, у серпні ПриватБанк оновив мобільний додаток Приват24. У ньому з'явилися нові опції як створення інвойсів Payoneer контрагентами, зміна ліміту за картами Юніора, а також можливість оформити послугу страхування для виїзду за кордон "Зелена карта". Якщо ці послуги вам ще не доступні, оновіть програму Приват24 на смартфоні.

Раніше стало відомо, що Приватбанк заблокував кредитні картки тисячам українців.

ДЖЕРЕЛОhvylya.net