ПриватБанк та Ощадбанк можуть припинити виплату пенсій на картки: хто ризикує не отримати своїх грошей

ПриватБанк та Ощадбанк можуть припинити виплату пенсій на картки деяких пенсіонерів. Причому постраждати можуть надто ощадливі громадяни. З чим це пов’язано та які кроки допоможуть уникнути несподіванки?

ПриватБанк та Ощадбанк можуть припинити виплату пенсій на картки: хто ризикує не отримати своїх грошей - today.ua

Сьогодні більшість пенсіонерів отримують пенсійні виплати на банківські рахунки. І хоча в сільський місцевості ще залишилися літні люди, які воліють отримувати пенсію через поштове відділення або від листоноші, з яким можна і "про життя" погомоніти, але їхня чисельність рік від року невпинно зменшується.

ПриватБанк та Ощадбанк попередили про можливі “заморозки” виплат пенсій на банківські картки. Така прикра несподіванка може трапитись із категорією пенсіонерів, які не користувались своїм рахунком протягом півроку. Тобто, якщо ваша картка тривалий час лежить в надійному місці і накопичує грошові активи на подарунки онукам, то ви наражаєте себе на припинення виплат.

ПриватБанк та Ощадбанк можуть припинити виплату пенсій на картки: хто ризикує не отримати своїх грошей

Звісно виплати можна поновити, написавши заяву у відділенні Пенсійного фонду. Але краще уникнути зайвих клопотів і хвилювань, аніж наражатись на них. Отже для того, щоби вашу картку не "заморозили", краще бодай іноді розраховуватись нею.

Можете сплачувати з неї комуналку, оплатити покупку в магазині чи в аптеці, розрахуватись за зв'язок або просто зняти якусь суму готівки. Варіантів є безліч. Головне – це рух коштів на картці.

Нагадаємо, в Україні вже з наступного місяця підвищать мінімальну пенсію для багатьох літніх громадян.

ДЖЕРЕЛОtehnofan.com.ua