ПриватБанк стягує з клієнтів борги через суд: яка проблема виникла

ПриватБанк стягує з клієнтів борги по іпотекам через суд. Українець, який не сплатив свій борг і був викликаний до суду, залишив відгук на сайті Мінфіну, в якому обурився діями банку.

ПриватБанк стягує з клієнтів борги через суд: яка проблема виникла  - today.ua

За словами клієнта, ПриватБанк не вів із ним жодних переговорів щодо повернення іпотеки, а одразу подав до суду, про що чоловік дізнався, отримавши повістку.

"Банк замість того, щоб вести діалог із клієнтом. Подав до суду у воєнний час, щоб було негайно виплачено борг, що виник з початку війни з іпотеки. Державний банк заганяє людей у глухий кут, замість того, щоб увійти в становище і допомогти вирішити цю проблему" , - написав клієнт у відгуку.

ПриватБанк стягує з клієнтів борги через суд: яка проблема виникла

У воєнний час громадяни не звільняються від виплати своїх кредитів та позик. Практика показує, що за наявності боргів за кредитними картками, ПриватБанк намагається домовитися із позичальником, пропонуючи йому реструктуризацію чи рефінансування.

ПриватБанк стягує з клієнтів борги через суд: яка проблема виникла

Якщо не платити щомісячні платежі за іпотекою, то згодом сума боргу починає зростати, на неї нараховуються відсотки, штрафи та пені. Клієнтам наполегливо дзвонять банки та колектори з вимогою заплатити потрібну суму. Позови до суду подаються лише за значними кредитами.

Невідомо, яку суму іпотеки не повернув клієнт, який написав цей відгук. Також не зрозуміло, які заходи вживав банк, щоб змусити клієнта повернути іпотеку. Кожен окремий випадок є індивідуальним, але не варто сподіватися, що вдасться взяти гроші у банка і не повернути.

Раніше повідомлялося, що ПриватБанк почав виплачувати пенсіонерам по 20 тисяч гривень.