ПриватБанк списує з карт біженців та пенсіонерів грошову допомогу: у чому причина

Автор: Лобанова Єлизавета

Клієнти ПриватБанку масово скаржаться на те, що з їх карток списують гроші, які надходять у якості соціальної допомоги або пенсій. Але у фінустанові пояснили, чому так відбувається. Виявилося, що все законно. 

ПриватБанк списує з карт біженців та пенсіонерів грошову допомогу: у чому причина - today.ua

Після початку повномасштабної війни багато громадян потрапили в скрутне матеріальне становище і не можуть вчасно покривати свої кредити та позики. Але банки не можуть їм списати усі борги. Саме тому, вони продовжують знімати щомісячні платежі з карт клієнтів. По закону банк має право зняти з картки боржника на покриття боргу будь-які кошти. 

Виключення є лише для військових. Згідно з законопроєктом, який було ухвалено урядом 27 липня, банки не мають право "вибивати борги" з військовослужбовців. Однак слід зазначити, що це не скасовує наявність боргу, який рано чи пізно доведеться покривати.

ПриватБанк списує з карт біженців та пенсіонерів грошову допомогу: у чому причина

Популярні зараз

Агресор найближчими днями піде на штурм двох міст: кому треба якнайшвидше покинути свої домівки

Не всі українці знають, що у них є право на достроковий вихід на пенсію під час війни

Обмежено придатні чоловіки можуть стати необмежено придатними: у Міноборони роз'яснили, що їм слід зробити під час мобілізації

Українцям розповіли, на яку пенсію можна розраховувати громадянам, що отримують понад 33 тисячі зарплати

Одна з клієнток ПриватБанку поскаржилася на сайті Мінфіну, що банк незаконно переказав більш як половину допомоги ВПО за два місяці на повне погашення відсотків за кредитом та сплату обов’язкового платежу. 

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Представники ПриватБанку пояснили жінці, що згідно з умовами та правилами надання банківських послуг, з якими клієнти можуть ознайомитися на офіційному порталі фінансової установи, банк може списувати з картки кошти, а також з інших відкритих рахунків, якщо до 25 числа місяця клієнт не здійснив мінімально необхідний платіж. І не важливо, яке походження тих коштів, які на карті. Це можуть бути пенсії, виплати ВПО, тощо. 

Нагадаємо, чому українці в Польщі не можуть зняти гроші з карток ПриватБанку.