ПриватБанк розповів українцям, як повернути на карту викрадені шахраями гроші

Клієнти ПриватБанку скаржаться, що шахраї крадуть з їхніх карток гроші, які вони не знають, як тепер повернути. У відповідь на скарги у фінустанові розповіли, що треба робити у таких випадках.

ПриватБанк розповів українцям, як повернути на карту викрадені шахраями гроші  - today.ua

Так, один із клієнтів на своїй сторінці у Facebook повідомив, що два тижні тому шахраї вкрали з його картки ПриватБанку гроші. Він поцікавився, як повернути гроші на рахунок. Заяву до банку чоловік уже написав.

"14 день від того, як шахраї вкрали гроші. Шахраї які вкрали гроші, не доведуть що це їхня картка. Всі заяви написані, всі докази дані. Коли повернуться гроші на рахунок?", - йдеться у повідомленні.

ПриватБанк розповів українцям, як повернути на карту викрадені шахраями гроші

У ПриватБанку відповіли, що за вказаними заявками на повернення коштів операції здійснено у мережі іншого банку. Виходячи з правил міжнародних платіжних систем, протягом 15 днів можливе повернення коштів від банку, в якому здійснено операцію.

"Якщо повернення не буде сформовано, то за вашою заявкою буде сформовано пакет документів і передано до міжнародної платіжної системи. Зазвичай очікування відповіді триває 45-120 днів. Коли отримаємо відповідь, ми надішлемо вам SMS", - роз'яснили клієнту в ПриватБанку.

Раніше повідомлялося, чому ПриватБанк почав блокувати деяким українцям зняття готівки з карток.