ПриватБанк розповів, за якої умови можна купувати долари та євро через Приват24

Українці можуть купувати валюту у касах відділень ПриватБанку, але лише для розміщення її на терміновий депозит. Максимальна сума не має перевищувати 50 тис. грн на місяць. 

ПриватБанк розповів, за якої умови можна купувати долари та євро через Приват24 - today.ua

У прес-службі фінустанови відповіли на запитання клієнтів щодо депозитів. Так, купівля валюти (долари або євро) у касі ПриватБанку доступна лише за наявності коштів на гривневій картці. Потрібна сума обмінюється у долари за курсом продажів на поточний день. Дізнатися курс можна на сайті ПриватБанку та у додатку Приват24.

Відкрити депозит у ПриватБанку можна на строк від 3 місяців під 0,01% у доларах чи євро. Зробити це можна, не виходячи з дому, у додатку Приват24. Депозитів можна відкривати кілька.

Продаж валюти для відкриття валютного вкладу провадиться без додаткових комісій. Оновіть свій мобільний додаток і зайдіть в пункт меню "Відкриття вкладу". Тут можна вибрати термін, суму та назву свого депозиту, та покласти гроші.

ПриватБанк розповів, за якої умови можна купувати долари та євро через Приват24

На сьогоднішній день, 28 вересня, курс купівлі долара у ПриватБанку зріс за добу до 41,90 грн/дол. Курс євро залишається 40,60 грн/євро. Продати американську валюту в банку можна за курсом 41,40 грн. за дол., євро – 39,80 грн. за євро.

Раніше повідомлялося, що ПриватБанк та Ощадбанк можуть припинити виплату пенсій на картки.