ПриватБанк розповів, що робити, якщо картку заблокували за борги

ПриватБанк розповів своїм клієнтам, в яких випадках банк блокує рахунки клієнта за борги, а також порадив, як діяти у цьому випадку.

ПриватБанк розповів, що робити, якщо картку заблокували за борги - today.ua

Останнім часом від клієнтів ПриватБанку та інших банків нерідко можна почути нарікання, що їм заблокували картку та не віддають звідти грошей. Блокування може відбуватися з різних причин, кажуть у ПриватБанку. В деяких випадках банкіри не можуть достеменно пояснити  причину блокування картки.  Мовляв, так вирішила система і край.

Однак у тому випадку, коли йдеться про борг, причина блокування картки лежить на поверхні. ПриватБанк блокує рахунки клієнта , що має неповернену заборгованість за кредитами, податками, аліментами, відшкодуванням моральних збитків та інших платежах.

Тобто, якщо після звернення кредитора до суду, суд ухвалив рішення щодо стягнення заборгованості, кредитор спочатку пропонує боржнику сплатити суму боргу, а також пеню, судові видатки, штрафи та інші нарахування, якими обростає боргова справа. Та якщо той добровільно не погоджується сплатити, тоді судовий виконавець звертається до банку, в якому боржник є клієнтом.

Звісно що ПриватБанк іде назустріч судовому виконавцю і блокує рахунки боржника.

ПриватБанк розповів, що робити, якщо картку заблокували за борги

Як можна розблокувати рахунок

ПриватБанк в односторонньому порядку рахунок не розблоковує. Він  може це зробити лише в тому випадку, якщо боржник повністю повернув борг, або домовився із кредитором щодо його реструктуризації. Тобто, домовлятися треба з тим, кому клієнт заборгував.

Якщо боржник не має змоги відразу повернути все заборговане, треба домовитись про повернення частинами. При цьому кредитор, очевидно, захоче від боржника ще якісь майнові гарантії, що той поверне борг.

Коли домовленості досягнуто, боржник має взяти виписку із підприємства-кредитора щодо того, що в нього наразі немає до позичальника претензій. Цю виписку слід представити у ПриватБанк. Зазвичай Приватбанк недовго розглядає такі питання. Якщо у кредитора до боржника претензій немає, картку буде розблоковано.

Нагадаємо, клієнти скаржаться, що банкомати ПриватБанку списують гроші з рахунку, але їх не видають.

ДЖЕРЕЛОitech.co.ua