Клієнти ПриватБанку продовжують скаржитися на зникнення грошей зі своїх банківських рахунків. Гроші зникають під час автоматичної оплати товарів та послуг через те, що українці прив'язують свої карти до різних сервісів в інтернеті.
ПриватБанк звинувачують в тому, що він не може захистити гроші людей. Скарги надходять, зокрема, на платежі, які проводяться за допомогою 3D Secure-коду. Багато інтернет-магазинів і онлайн-сервісів не відразу приймають оплату клієнта, а вимагають ввести 6-значний код для підтвердження платежу. Користувач вбиває його на сайті після введення номера своєї картки і терміну її дії, з додаткової смс-ки. Після цього платіж вважається офіційно підтвердженим.
На деяких сайтах даний код вводиться один раз, тільки при першій покупці. Відбувається прив'язка сайту до карти, і після цього всі платежі сплачуються автоматично. Сайт впевнений, що картка не крадена, оскільки користувач підтвердив платіж і подальшу прив'язку кодом 3D Secure. Вважається, що 3D Secure підробити неможливо, і проблем бути не повинно. Однак, скарги від клієнтів надходять, а це значить, що 3D Secure не захищає людей повністю, і що шахраї можуть красти навіть, коли цей код використовується. Зазвичай це відбувається після крадіжки даних карти.
Шахраї можуть вивідати ваш номер карти під час оплати в магазині або ресторані. Коли вони отримують номери карт, вони з'ясовують номера телефонів, до яких прив'язані рахунки.
Якщо прив'язка карти до якого-небудь сайту проходила з використанням механізму 3D Secure, шахрай може отримати код підтвердження, зателефонувавши власнику під виглядом служби безпеки ПриватБанку, або працівників Нацбанку. Людям, наприклад, кажуть, що їхні гроші на рахунку потрібно врятувати від злочинців, тому потрібен цей код. Найчастіше на такий обман ведуться пенсіонери, тому їх карти обкрадають першими.
Більш просунутим користувачам хакери-шахраї надсилають електронні листи з акційними пропозиціями від імені тих же магазинів. Натискаючи кнопку "купити", людина потрапляє на сайт шахраїв, який практично неможливо відрізнити від оригіналу. На кроці підтвердження платежу користувачі відкривають підроблену сторінку 3D Secure, і коли людина вводить отриманий на свій фінансовий номер код, шахраї можуть бачити його і використовувати для списання коштів у своїх цілях.
Схему з 3D Secure використовують і легальні продавці послуг в інтернеті. Клієнти ПриватБанку часто купують певні послуги по передплаті: комп'ютерні ігри, доступ до IP-телебачення, тощо. Спочатку на послугу діє пробний період, а потім користувачів автоматично переводять на платний період, і щомісяця знімають з їх карт гроші, про що люди дізнаються пізніше. Через те, що користувач уже ввів 3D Secure і прив'язав карту до сервісу, він відкрив доступ до своїх грошей.
Раніше повідомлялося, що ПриватБанк дарує до 500 грн за кожен грошовий переказ картами Visa.