ПриватБанк роздає клієнтам по тисячі гривень на картку

ПриватБанк обіцяє своїм клієнтам до тисячі гривень на карту. В ході акції, яка триватиме чотири місяці, з 10 вересня 2021 по 10 січня 2022, понад три тисячі клієнтів банку отримають на свої карти кешбек у розмірі до 1000 гривень.

ПриватБанк роздає клієнтам по тисячі гривень на картку - today.ua

Деталями акції ПриватБанк поділився на своїй сторінці в Facebook.

Взяти участь у цій вигідній акції може кожен власник картки Mastercard. Щоб отримати бонуси, потрібно лише зробити грошовий переказ за допомогою системи MoneyGram.

Перед цим учасник акції повинен зареєструватися. Далі йде сама процедура здійснення грошового переказу. Сума переказу повинна становити не менше 50 доларів. Крім того, потрібно ще розрахуватися цією карткою в звичайному або інтернет-магазині. Тут також є необхідна умова за вартістю покупки. Вона має бути не дешевше 300 гривень. ПриватБанк роздає клієнтам по тисячі гривень на картку Виконавши ці нехитрі умови, клієнти ПриватБанку стають учасниками акції. Ви можете розраховувати на кешбек від банку в розмірі до 1000 гривень. Банк щомісяця, протягом чотирьох місяців, буде проводити розіграш бонусів між учасниками. Щомісяця 750 учасників акції отримають на свої карти кешбек в розмірі 100 гривень. 20 людей отримають по 500 гривень, і 10 щасливчиків виграє по 1000 гривень.

Таким чином, за чотири місяці, поки триватиме акція, ПриватБанк подарує додаткові кошти на карти 3120 своїм клієнтам. У банку говорять, що затіяли таку передноворічну акцію з метою популяризації свого продукту і залучення якомога більшої кількості клієнтів.

Нагадаємо, ПриватБанк багатьом своїм клієнтам блокує послугу "Оплата частинами". Причому, колишні співробітники банку скаржаться, що до них він ставиться особливо упереджено.

ДЖЕРЕЛОgsminfo