ПриватБанк роздає клієнтам по 2000 грн: як отримати гроші

ПриватБанк повідомив своїм клієнтам, що вони можуть отримати бонуси у розмірі 1000 або 2000 гривень, маючи картку Mastercard. Про умови акції, що продовжиться до кінця зими, розповіли у прес-службі фінустанови.

ПриватБанк роздає клієнтам по 2000 грн: як отримати гроші - today.ua

Як зазначається, здійснивши переказ з картки на картку Mastercard від ПриватБанку, клієнти фінустанови можуть виграти кешбек у розмірі 50 грн на каву та один зі 177 сертифікатів OneCard номіналом 1000 або 2000 грн.

Як взяти участь в акції від ПриватБанку:

  • Зареєструйтеся в акції за посиланням: https://newpromos.privatbank.ua/zymovyy_marafon_podarunkiv
  • Надішліть або отримайте переказ із картки на картку Mastercard на суму від 500 грн.
  • Оплатіть три покупки карткою Mastercard від ПриватБанку на загальну суму від 500 грн.

ПриватБанк роздає клієнтам по 2000 грн: як отримати гроші

Що стосується грошових переказів, то враховуватися будуть як перекази через Приват24, так і через сервіси Sendmoney, перекази за номером телефону та з карт будь-яких інших фінустанов. Клієнти ПриватБанку можуть здійснити переказ коштів також через термінали самообслуговування й також стати учасником розіграшу 1000 і 2000 грн.

Також з 5 грудня по 5 березня українці, що отримають або надішлють міжнародний переказ від 50 доларів на картку Mastercard від ПриватБанку та оплатять цими коштами щонайменше дві покупки на загальну суму від 500 грн в магазинах чи Інтернеті в Україні та за кордоном, зможуть взяти в розіграші сертифікатів на суми 2000 і 5000 грн.

Нагадаємо, чому ПриватБанк відмовив клієнту у видачі валютного переказу.