ПриватБанк повідомив щодо припинення роботи інтернет-банкінгу

Автор: Марченко Любов

ПриватБанк оголосив про припинення роботи інтернет-банкінгу цієї ночі. У ніч із суботи на неділю, 14 травня, клієнти ПриватБанку не зможуть користуватися сервісом Приват24. Всі операції припиняються о 1-й годині ночі.

ПриватБанк повідомив щодо припинення роботи інтернет-банкінгу  - today.ua

Отже, клієнтам, які мають зробити термінові платежі, слід поквапитись, аби зробити їх до вимкнення інтернет-банкінгу. Про тимчасове припинення роботи інтернет-банкінгу повідомила прес-служба ПриватБанку.

Отже, Приват24 не працюватиме вночі 14 травня з 1-ї до 4-ї години. У цей час спеціалісти банку проводитимуть планові роботи з удосконалення програмного забезпечення. Отже, в цей період клієнтам будуть недоступні онлайн-платежі та інші операції.

ПриватБанк повідомив щодо припинення роботи інтернет-банкінгу

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

У мільйонів українців надбавка становитиме лише 100 гривень: оприлюднено деталі індексації пенсій

Тому керівництво банка радить тим, кому вкрай необхідно вночі зробити банківські перекази, подбати про це завчасно, і зробити необхідні платежі до 1-ї години ночі.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Хто не встигне впоратись із переказами до 1-ї години ночі, зможе це зробити вже після 4-ї ранку, коли роботу Приват24 буде відновлено.

Нагадаємо, після збою в системі ПриватБанку, що стався наприкінці квітня, з клієнтів стали повторно списувати гроші за тими самими платежами.