ПриватБанк попереджає українців щодо фальшивого сайту банку, зареєстрованого в США

ПриватБанк попередив українців щодо фальшивого сайту, який створений начебто від його імені. Сайт створений шахраями. Мета його – виманювання грошей із довірливих громадян. Зареєстрований фейковий сайт у США.

ПриватБанк попереджає українців щодо фальшивого сайту банку, зареєстрованого в США - today.ua

Аферисти, що орудують в інтернеті, стають дедалі вигадливішими, застосовуючи усе ширший спектр інтернет-технологій. Вони вже не обмежуються банальними телефонними дзвінками клієнтам від "служби безпеки" банку, а знаходять нові способи, щоб ошукати громадян. Фейковий сайт ПриватБанку, на який активно запрошують інвесторів – чергова спроба аферистів "нагріти руки" на довірливих людях.

Щодо існування цього сайту-клону ПриватБанку та його незаконної діяльності українців попередив прес-секретар ПриватБанку Олег Серга. Аферисти оформили свій сайт у "приватбанківському" стилі, в його корпоративних кольорах. Звісно, це викликає у клієнтів більше довіри до нього.

ПриватБанк попереджає українців щодо фальшивого сайту банку, зареєстрованого в СШАПриватБанк попереджає українців щодо фальшивого сайту банку, зареєстрованого в США

Фальшивий сайт посилається на неіснуючі інвестиційні проекти та пропонує клієнтам банку взяти у них участь. Людей втягують у цю аферу обіцянками високого доходу. Фактично наявні всі ознаки фінансової піраміди. Після того, як клієнт "клюнув на наживку" аферистів, його починають "обробляти" вже персонально.

У ПриватБанку наголосили, що нічого спільного із цим сайтом не мають і категорично не радять своїм клієнтам мати справу з аферистами. Олег Серга наводить також адресу цього фальшивого сайту, зареєстрованого в США - https://p-invest.site

Нагадаємо, ПриватБанк пояснив клієнтам, чому обнуляє кредитні ліміти та відмовляє в "оплаті частинами". Виявляється, це може статися з вини "неблагонадійного" близького оточення клієнта банку.

ДЖЕРЕЛОglavcom