ПриватБанк підвищує тарифи для українців: які послуги подорожчають з вересня

ПриватБанк заявив про підвищення тарифів на ряд послуг з вересня 2021 року. Платити більше доведеться за послуги інкасації фізичним особам-підприємцям (ФОП). Для всіх інших клієнтів банку тарифи не зміняться.

ПриватБанк підвищує тарифи для українців: які послуги подорожчають з вересня - today.ua

Підвищення тарифів "за інкасацію" в ПриватБанку пояснили збільшенням собівартості даних операцій. До 31 серпня 2021 року в обласних центрах (крім Києва) буде діяти тариф 70 грн за під'їзд, але не менше ніж 900 грн на місяць з торгової точки. З 1 вересня інкасація з торгової точки сягатиме не менше 1200 грн.

У Києві з 1 вересня буде діяти тариф 150 грн за під'їзд і 1200 грн з торгової точки. В інших населених пунктах послуга буде коштувати ще дорожче: 180 грн за під'їзд і фіксовані 1200 грн з торгової точки. ПриватБанк підвищує тарифи для українців: які послуги подорожчають з вересня Дані розцінки розміщені на офіційному сайті ПриватБанку з уточненням, що "продовження користування послугами банку після 1 вересня 2021 року є узгодженням з клієнтом зміни тарифів шляхом мовчазної згоди".

Нещодавно ПриватБанк запустив можливість для ФОП продавати валюту цілодобово, що буде дуже зручно тим клієнтам, які працюють на фрілансі і отримують зарплату в іноземній валюті. У ПриватБанку нагадали українцям, що в рамках однієї операції ФОП може здійснити продаж валюти на суму не більше $20 тис., або 20 тис. євро за комерційним курсом банку.

Раніше в ПриватБанку нагадали клієнтам, як зняти гроші в банкоматі без пластикової карти за допомогою Приват24.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua