ПриватБанк, Ощадбанк, monobank та інші: українцям розповіли про можливі зміни режиму роботи банків

В НБУ розповіли, як працюватимуть ПриватБанк, Ощадбанк, monobank та інші українські банки на День Незалежності. Незважаючи на те, що 24 серпня – державне свято, змін у роботі банків не повинно бути.

ПриватБанк, Ощадбанк, monobank та інші: українцям розповіли про можливі зміни режиму роботи банків - today.ua

Про те, як працюватимуть фінансові установи, та про роботу системи електронних платежів (СЕП) розповіли в НБУ.

ПриватБанк, Ощадбанк, monobank та інші українські банки працюватимуть на День Незалежності 24 серпня за звичним графіком. Попри те, що цього дня, який припадає на вівторок, мав би бути вихідний, графік роботи банків та інших установ залишиться незмінним.

"У період дії воєнного стану в Україні скасовані cвяткові дні, передбачені Кодексом законів про працю України. Тож, святковий день 24 серпня – День Незалежності України, що припадає на середу, є звичайним робочим днем, зокрема для банківської системи",  - пишуть у повідомленні від НБУ.

ПриватБанк, Ощадбанк, monobank та інші: українцям розповіли про можливі зміни режиму роботи банків

Отже цього дня працюватимуть у звичному режимі не тільки усі відділення, але й усі електронні сервіси. Зокрема працюватиме без змін СЕП, завдяки чому клієнти українських банків матимуть змогу проводити усі потрібні платежі без збоїв і майже цілодобово.

"Система електронних платежів (СЕП), система депозитарного обліку депозитарію Національного банку, депозитарної установи НБУ та система кількісного обліку депозитних сертифікатів СЕРТИФ працюватимуть у звичайному режимі", - уточнили в НБУ.

Отже, українці можуть не квапитися, щоби встигнути провести всі необхідні платежі до свята. Клієнти ПриватБанку, Ощадбанку, monobank та інших банків матимуть змогу здійснити усі платежі і в святковий день.

Нагадаємо, ПриватБанк заблокував кредитні картки тисячам українців. Це, зокрема, стосується жителів окупованої території. Причому картки заблокували навіть тим клієнтам, які щомісяця сумлінно вносять необхідні платежі.