ПриватБанк і Ощадбанк змінять графік роботи на День Незалежності: українців чекають чотири вихідних

Українці на наступному тижні матимуть чотири вихідних - з 21 по 24 серпня Це пов'язано з Днем Незалежності, який відзначається у вівторок, 24 серпня. У графіку роботи банків також будуть зміни.

ПриватБанк і Ощадбанк змінять графік роботи на День Незалежності: українців чекають чотири вихідних - today.ua

ПриватБанк, Ощадбанк та інші банки не будуть працювати з суботи по вівторок. Робочий день у понеділок, 23 серпня, перенесеться на суботу, 28 серпня.

Таким чином, з 21 по 24 серпня включно міжбанківські перекази через систему електронних платежів (СЕП) будуть датуватися 25 серпня. У разі необхідності 23 серпня банки можуть проводити касові операції, проте графік їх роботи потрібно уточнювати конкретно у відділеннях.

Міжбанківські перекази через СЕП 28 серпня будуть здійснюватися датою цього банківського дня. Електронні платежі будуть проводити цілодобово, незалежно від дат. Мобільний банкінг також буде працювати цілодобово. ПриватБанк і Ощадбанк змінять графік роботи на День Незалежності: українців чекають чотири вихідних У святкові дні банки зобов'язані забезпечити безперебійну роботу своїх банкоматів і підкріпити їх готівкою різних номіналів, щоб у українців не виникало проблем зі зняттям готівки.

У 2021 році Україна святкує 30-ту річницю своєї незалежності. З 21 по 24 серпня відбудеться ряд офіційних і розважальних заходів, в яких зможуть взяти участь українці. Для багатьох це буде можливість відпочити в колі сім'ї і влаштувати для себе міні-відпустку.

Раніше повідомлялося, що ПриватБанк масово звільняє співробітників і скорочує відділення.

ДЖЕРЕЛОubr.ua