ПриватБанк блокує українцям картки на 180 днів: названі причини

Українці скаржаться на блокування своїх карток ПриватБанком. Так, деяким з них банк блокує доступ до картки на 180 днів, і протягом цього часу клієнти банку не можуть скористатися своїми грошима.

ПриватБанк блокує українцям картки на 180 днів: названі причини - today.ua

У ПриватБанку назвали кілька причин блокування коштів клієнтів, серед яких "підозрілі" операції, такі як надто великі суми переказу (якщо зазвичай картку поповнювали на 10 тис. грн., а раптово поповнили на 100 тисяч); операції з участю громадських осіб; часті операції з готівкою.

Для будь-якого банку виглядає підозріло, якщо клієнт отримує на день по 5-10 переказів на різні суми. Це називають "дробленням" і може говорити про те, що особа займається тіньовим бізнесом і уникає сплати податків. Банки мають реагувати на такі дії, тому блокують рахунки.

Також банк може заблокувати картку клієнта у разі наявності у нього боргів по комуналці, через непогашений кредит, невиплачений штраф за порушення правил дорожнього руху, невиплату аліментів тощо. ПриватБанк блокує українцям картки на 180 днів: названі причини Спочатку суд приймає рішення стягнути кошти, після чого виконавча служба надсилає листа до банку, і він зобов'язаний заарештувати кошти на рахунку.

Раніше повідомлялося, що ПриватБанк повернув українцям кредитування за програмами "Миттєва розстрочка" та "Оплата частинами".