ПриватБанк блокує картки українців після поповнення балансу: названі найпопулярніші причини

ПриватБанк масово блокує рахунки клієнтів, не пояснюючи їм причину. Скарги розглядаються тижнями, і весь цей час люди не можуть отримати свої гроші з картки.

ПриватБанк блокує картки українців після поповнення балансу: названі найпопулярніші причини - today.ua

Одна з клієнток ПриватБанку залишила скаргу на сайті Мінфіну, в якій описала ситуацію, що сталася з нею особисто. Жінка рік не користувалася своєю банківською карткою, а коли поповнила її, то банк заблокував її. У службі підтримки фінустанови клієнтці сказали чекати перевірки, але через місяць ситуація з місця не зрушила.

"Користувалася картою більше року. Було все добре. Але місяць тому надійшли гроші на рахунок невелика сума. І банк ні з того ні з сього заблокував рахунок. Подзвонили в службу підтримки, сказали писати ім. Надали всі документи їм. Сказали, що йде перевірка . Вже більше місяця пройшло. А карту так і не розблокували ", - обурилася клієнтка.

ПриватБанк блокує картки українців після поповнення балансу: названі найпопулярніші причини Існує ряд причин, за якими будь-який банк може заблокувати ваш рахунок. Про них потрібно знати, щоб зайвий раз не пред'являти банку претензії.

  1. Карту можуть заблокувати за борги по комуналці, через непогашений кредит, невиплачені штрафи за порушення ПДР, або невиплачені аліменти. Рішення про стягнення коштів приймає суд, після чого виконавча служба надсилає лист в банк і фінансова установа зобов'язана заарештувати кошти на рахунку.
  2. Карту можуть заблокувати також через сумнівні операції. Для банку до таких операцій належать занадто великі суми переказу (якщо звичайно карту поповнювали на 10 тис. грн, а в один момент поповнили на 100 тисяч); операції за участю публічних осіб; часті операції з готівкою. У таких випадках банк має право тимчасово заблокувати рахунок і зажадати від клієнта підтвердити, що з отриманих грошей були сплачені податки, а сама операція була законною.

Раніше повідомлялося, що ПриватБанк видав клієнтці долари з цвіллю, які не приймають тепер ні в одному банку.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com