Притулок у Німеччині: хто з українців може отримати повторний тимчасовий захист

Німеччина з початку війни в Україні прийняла вже близько 1 млн біженців. Частина громадян переїхала із Німеччини до інших країн, але хоче повернутися назад. Чи можна отримати повторний притулок для тих українців, які вже скористалися тимчасовим захистом в іншій країні ЄС, повідомили у німецько-українській асоціації Ukrainian Future.

Притулок у Німеччині: хто з українців може отримати повторний тимчасовий захист - today.ua

До цієї організації на сьогоднішній день звертається чимало громадян, які бажають отримати повторний захист у Німеччині.

Ось яку офіційну відповідь надали у Міграційній службі Німеччини (BAMF) з цього питання.

"Оскільки в Німеччині практично все вирішується на комунальному рівні, чи приймуть вас у Німеччині вирішує окремий чиновник, який розглядатиме ваші документи. Конкретної відповіді, яким критеріям ви повинні відповідати, щоб не отримати відмову, нам не надали. Питання вирішується на розсуд вашого куратора ", - зазначають в "Ukrainian Future".

Притулок у Німеччині: хто з українців може отримати повторний тимчасовий захист

У благодійній асоціації радять обов'язково мати письмову відмову від захисту в іншій країні. Втім, навіть це не гарантує надання притулку у Німеччині. Це питання вирішується по кожній конкретній людині окремо.

Тому спочатку українцям рекомендують зробити запит до міграційної служби Німеччини з проханням про прийом та з питанням щодо умов прийому. При цьому слід зазначити своє ім'я та прізвище. Якщо відповідь буде позитивною, то у людини буде підтвердження на руках, і вона зможе думати про переїзд.

Надсилати запит із проханням про надання притулку в Німеччині потрібно на електронну адресу: [email protected].

Раніше повідомлялося, у яких містах Німеччини перестали приймати українських біженців.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua