Проїзд в громадському транспорті подорожчав на 25%: у яких містах найвищі тарифи

У 2021 року практично у всіх містах України підвищилися тарифи на проїзд в громадському транспорті. За останні вісім місяців проїзд подорожчав на 24,7% - з 5,5 гривень до 6,9 гривень. У великих містах вартість однієї поїздки становить в середньому 8 грн.

Проїзд в громадському транспорті подорожчав на 25%: у яких містах найвищі тарифи - today.ua

З 15 вересня жителі Одеси будуть платити за проїзд вже не 7 грн, а 10 грн. У Бердянську вартість проїзду виросте з 6 грн до 8 грн. У Павлограді Дніпропетровської області вартість проїзду в залежності від дальності маршруту становитиме від 7 грн до 9 гривень.

Найдорожчий проїзд на сьогоднішній день в Івано-Франківській області, де квиток з початку року подорожчав на 66,7% з 6 грн до 10 грн і Львівській області, де ціна на проїзд зросла на 42,9% з 7 грн до 10 грн.

У Донецькій області цього літа також відбулося істотне подорожчання до 9,5 грн за поїздку. У Києві цінник в деяких маршрутках підвищився до 10 грн, а в деяких проїзд залишився по 8 грн. У Вінницькій області проїзд подорожчав на 85,6% - до 8 грн. Проїзд в громадському транспорті подорожчав на 25%: у яких містах найвищі тарифи Найдешевший проїзд залишається в Сєвєродонецьку (5 грн), деяких містах Волинської та Сумської областей (4 грн) і в Херсонській області (3 грн).

Раніше повідомлялося, як планується регулювати проїзд пільговиків у громадському транспорті в години пік.

ДЖЕРЕЛОfinance.ua