Проїзд у громадському транспорті Києва хочуть зробити безкоштовним: названі умови

Проїзд у Києві хочуть зробити безкоштовним для мешканців столиці. Для всіх інших вартість поїздки в будь-якому громадському транспорті незабаром може зрости до 20 грн.

Проїзд у громадському транспорті Києва хочуть зробити безкоштовним: названі умови - today.ua

Збільшити вартість квитка у трамваї, тролейбусі чи метро до 20 гривень планували з листопада 2021 року, проте пізніше вирішили почекати та перенесли зміни тарифів на проїзд на весну 2022 року, коли завершиться опалювальний сезон.

Водночас, депутати фракції "Слуга народу" запропонували розглянути питання щодо запровадження безкоштовного проїзду у громадському транспорті виключно для мешканців міста. У Київраді про таку ініціативу раніше не замислювалися.

У міськраді планують розглянути пропозицію від членів фракції "Слуга народу" і не виключено, що проїзд для киян стане безкоштовним. Проїзд у громадському транспорті Києва хочуть зробити безкоштовним: названі умови Одним із перших міст України, яке вдало запустив проект з безкоштовного проїзду у транспорті, є Кривий Ріг. На проект було виділено 116 мільйонів гривень із міського бюджету.

Головними причинами подорожчання проїзду у громадському транспорті Києва називають зниження пасажиропотоку на фоні пандемії, а також збільшення вартості енергоносіїв та комплектуючих для транспортних засобів.

Для громадян, які отримали картку киянина, тариф у разі підвищення зафіксують на рівні 12 гривень за поїздку. Обіцяють також зробити знижки та пільги для пасажирів, які купують електронні квитки та проїзні. Як відомо, з березня столиця повністю відмовляється від паперових учнівських квитків, тому транспорт безкоштовно возитиме лише дітей з електронним документом.

Раніше повідомлялося, що на початку 2022 року у багатьох містах України зросли тарифи на проїзд у громадському транспорті.

ДЖЕРЕЛОvgorode.ua