Працюючим пенсіонерам перерахували пенсії: хто і чому не отримав обіцяні надбавки

Пенсійний фонд в червні перерахував виплати працюючим пенсіонерам. Однак, з 630 тисяч громадян тільки 313 тисяч з них отримали підвищення. У ПФУ назвали категорії громадян, яким зробили перерахунок і виплатили надбавки.

Працюючим пенсіонерам перерахували пенсії: хто і чому не отримав обіцяні надбавки - today.ua

Зокрема, перерахунок проводився працюючим пенсіонерам, які після призначення пенсії або попереднього перерахунку офіційно працювали і отримали ще додаткові 2 роки страхового стажу. Втім, страхового стажу могло бути і менше, проте з часу призначення пенсії має пройти не менше двох років. Це - обов'язкова умова.

Такі пенсіонери в червні отримають квітневу і травневу надбавку, а хтось вже і отримав. Середній розмір надбавки становить 193,32 грн. Таку суму, за підрахунками ПФУ, отримають 49,5% пенсіонерів, які підпали під перегляд. Працюючим пенсіонерам перерахували пенсії: хто і чому не отримав обіцяні надбавки Перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам повинні були зробити ще в квітні. Але оскільки зараз підприємці подають податкові звіти не щомісяця, а лише раз на квартал, то станом на 1 квітня ще не були відомі зарплати багатьох громадян за 1 квартал нинішнього року. Підприємці закінчили здавати звіти лише 10 травня. Тому і перерахунок пенсій перенесли на червень.

Уже зараз, пенсіонери, які після виходу на пенсію пропрацювали два роки, можуть подаватися на перерахунок. Якщо не звернутися до ПФУ самостійно, то автоматичний перерахунок буде в квітні наступного року.

Раніше повідомлялося, що незабаром літні громадяни можуть позбутися пенсійних виплат через те, що кількість працюючих українців з кожним роком скорочується.

ДЖЕРЕЛОliga.net