Українцям перерахували тарифи на газ у жовтні: як змінилися ціни в місячних тарифах

Автор: Лобанова Єлизавета

Українців попередили про нові тарифи на газ, які почнуть діяти з 1 жовтня. Зокрема, ряд постачальників перерахували місячні тарифи для своїх споживачів. Вартість газу в річних тарифах залишиться незмінною.

Українцям перерахували тарифи на газ у жовтні: як змінилися ціни в місячних тарифах - today.ua

Газ подорожчав для клієнтів "ТАС ЕНЕРГІЯ КРАЇНИ". Замість 20,96 грн за кубометр газу вони заплатять у жовтні 31,06 грн. Таким чином, опалення в будинках таких українців стане дорожче на 4,1 тис. грн на місяць.

Також подорожчав газ і у постачальника "АСКАНІЯ ЕНЕРДЖІ". Клієнти цієї компанії змушені будуть платити щомісяця 19,95 грн за кубометр, замість 12,5 грн/кубометр. У "Кіївенерджі" тариф на газ з 1 жовтня підскочить з 19,8 грн до 30,5 грн. Українцям перерахували тарифи на газ у жовтні: як змінилися ціни в місячних тарифах Всі інші постачальники залишили свої місячні тарифи без змін. У "Одесагаз-Постачання" клієнти продовжать закуповувати газ по 13 грн за кубометр, у "Черкаси Збут" - по 16,76 грн / кубометр, у "Волиньелектрозбут" - по 12,98 грн / кубометр.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нафтогаз з 1 жовтня змінює умови користування тарифним планом "Комфортний сезон". Якщо всі інші побутові споживачі компанії будуть як і раніше оплачувати вартість спожитого газу за показаннями лічильника, то абоненти, що перейшли на "Комфортний сезон", будуть платити щомісяця однакові суми. І так - протягом 7 місяців - доки триватиме опалювальний сезон.

Популярні зараз

В ООН прогнозують масову міграцію українців вже найближчими місяцями

Чи мають право працівники ТЦК затримувати людей на вулиці

В Укренерго заявили про скорочення періоду відключень електроенергії: як діятимуть графіки 22 червня

За чотири штрафи можна купити квартиру: в Україні підвищили суми стягнень з роботодавців

Раніше повідомлялося, що тариф "Комфортний сезон" від Нафтогазу буде найбільш зручним для власників приватних будинків з газовим опаленням.