Постачальники газу різко знизили тарифи для українців: які суми будуть в лютневих платіжках

Автор: Лобанова Єлизавета

Газопостачальні компанії в січні знизили вартість тарифів на споживання газу, і в цьому місяці українці побачать у платіжках менші цифри, ніж було після нового року. Уряд встановив фіксований тариф на газ 6,99 гривень за кубометр, але у чотирьох компаній, станом на 9 лютого, тарифи на газ коливаються від 6,79 до 6,90 гривень за кубометр.

Постачальники газу різко знизили тарифи для українців: які суми будуть в лютневих платіжках - today.ua

Найдешевші тарифи на газ споживачам пропонують такі компанії: Megawatt (6,79 грн/ кубометр), "Енергетичні ресурси України" (6,8 грн/кубометр), Нафтогаз (6,86 грн/ кубометр) і ТОВ "Стрийнафтогаз" (6,9 грн/кубометр).

Є також постачальники, у яких ціни на газ завищені. Вони пропонують українцям тарифи вище 6,99 грн/кубометр. Зокрема, у ТОВ "Закарпаттяенергозбут" встановлено тариф 8,3 грн /кубометр, а у ТОВ "Львівенергозбут" - 10,8 грн/кубометр.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Українці можуть змінити постачальника газу в будь-який момент, і для цього у них не повинно бути ніяких перешкод. Змінити постачальника можна, не виходячи з дому. Навіть якщо у споживача є заборгованість перед попереднім постачальником, йому не можуть відмовити. Оформити заявку на зміну постачальника можна через відділення Банку ПУМБ і "Ощадбанку", або через Приват24.

Популярні зараз

В ООН прогнозують масову міграцію українців вже найближчими місяцями

Чи мають право працівники ТЦК затримувати людей на вулиці

В Укренерго заявили про скорочення періоду відключень електроенергії: як діятимуть графіки 22 червня

За чотири штрафи можна купити квартиру: в Україні підвищили суми стягнень з роботодавців

Раніше повідомлялося, як долати перешкоди, які виникають на шляху до нового постачальника газу.