Стало відомо, хто з українців після війни зможе отримати до 800 тис. грн

Українці, які постраждали внаслідок військових дій під час виконання своїх службових зобов'язань, зможуть отримати після завершення війни виплати до 800 тис. грн. Йдеться про громадян, які займаються публічною службою, професійною журналістською діяльністю, а також працюють на об'єктах критичної інфраструктури.

Стало відомо, хто з українців після війни зможе отримати до 800 тис. грн - today.ua

Відповідний законопроект №7353 уже зареєстрований у Раді та буде винесений на голосування. У разі прийняття громадяни, які отримали інвалідність на війні в результаті виконання своїх службових обов'язків, отримають матеріальну допомогу від держави.

Так якщо українець під час виконання своїх службових зобов'язань отримає інвалідність першої групи, йому виплатять 800 тис. грн. Українці, які отримали інвалідність другої групи, зможуть отримати 500 тис. грн. матеріальної допомоги, а з третьою групою – 200 тис. грн.

У законопроекті сказано, що за загибелі працівника/працівниці внаслідок військових дій сума виплати рідним становитиме 1 мільйон гривень.

Гроші будуть виділені з резервного фонду бюджету та надходжень урядів іноземних країн та міжнародних організацій.

Раніше повідомлялося, що в Україні завершуються виплати переселенцям, які оформляли матеріальною допомогою через "Дію" ще у березні. Наразі громадянам нараховуються суми за два місяці – квітень та березень. Йдеться про 3000 гривень для інвалідів та дітей та 2000 гривень для дорослих.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com