Податки повертаються: українцям розповіли про зміни в оподаткуванні під час війни

В Україні не мають наміру підвищувати податки для бізнесу. Також не утискатимуть ФОПів, які тимчасово їх не можуть платити. Проте дещо з довоєнної системи оподаткування все-таки доведеться відновити.

Податки повертаються: українцям розповіли про зміни в оподаткуванні під час війни - today.ua

Про це розповів, виступаючи в ході телемарафону, голова Мінфіну Сергій Марченко.

Отже, за словами головного фінансиста країни, зараз необхідно збалансувати бюджет. Адже донорська допомога із-за кордону – це лише тимчасова підтримка. А Україні вже час виходити з шоку і самій  піклуватися про наповнення своєї скарбниці.

"Ми не передбачаємо збільшення податків, не передбачаємо жорстких умов їхньої сплати. Йдеться лише про повернення ставок ПДВ на імпорт та ввізне мито, оскільки це допоможе підтримати український бізнес", - каже Сергій Марченко.

Податки повертаються: українцям розповіли про зміни в оподаткуванні під час війни Водночас, решта послаблень для бізнесу, запроваджених ще на початку війни, продовжить діяти. Адже сьогодні, в умовах, коли багато українців втратили свою роботу, держава покладає великі надії саме на підприємців, які не лише утримуватимуть свої підприємства на плаву, але й створюватимуть нові робочі місця.

Тим часом, незважаючи на війну, ДПС обіцяє навідатися з перевірками до деяких підприємців. Ні до кого зумисне чіплятися не будуть. Але якщо на підприємця неодноразово надходили скарги споживачів, то податківці таки нанесуть йому візит.

Нагадаємо, українським біженцям, які знайшли роботу в Європі, доведеться там не лише отримувати зарплату, а й платити податки.

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua