Після збою в Facebook і Instagram користувачі масово переходять у Viber

Facebook, Instagram і WhatsApp відновили свою роботу на пристроях користувачів, але поки ці соціальні мережі не працювали, був зафіксований приплив нових користувачів у Viber. У прес-службі Rakuten Viber в Україні заявили, що кількість реєстрацій в месенджері зросла на 500%.

Після збою в Facebook і Instagram користувачі масово переходять у Viber - today.ua

Керівник зі зв'язків з громадськістю Viber Ліліана Пертенава поділилася приємною новиною у своєму Twitter.

"У Viber кількість активацій збільшилася на 500%! Наша команда працює над тим, щоб сервіс працював стабільно під час високих навантажень", - написала Пертенава.

В Україні Viber і так був встановлений на 97% смартфонів, тому такого сплеску реєстрацій як в Європі не спостерігалося. Після збою в Facebook і Instagram користувачі масово переходять у Viber Тим часом, поки Viber рахує прибуток, Facebook рахує збитки. Засновник Facebook Марк Цукенберг за ніч опустився на шосте місце в списку мільярдерів. Внаслідок масштабного збою він втратив $6,6 мільярда. Крім того, акції Twitter за цей час впали в ціні більш ніж на 6%, Facebook - на 5,7%, Amazon і Apple - на 2,8% кожна, Netflix - на 2,3%.

У результаті масштабного збою хакери зуміли заволодіти конфіденційною інформацією, що стосується 1,5 млрд користувачів Facebook. Поки Facebook, Instagram і WhatsApp не працювали протягом п'яти годин, в даркнеті з'явилися імена, номери телефонів, адреси електронної пошти, місце розташування і вік користувачів.

Раніше Viber назвав приховані функції, якими користуються тільки досвідчені користувачі мессенджера.