Переселенцям у травні продовжать нараховувати 2000 грн у “Дії“: кому затримують виплати

В Україїні продовжують виплачувати переселенцям по 2000 грн, але ще не всі з тих, хто зареєструвався в "Дії", отримав гроші за березень. У Мінсоцполітики пообіцяли внутрішньо переміщеним особам, що у травні вони отримають гроші за березень і квітень. Причина затримок у тому, що реєстрація внутрішньо переміщених осіб зайняла більше часу, ніж планувалося.

Переселенцям у травні продовжать нараховувати 2000 грн у “Дії“: кому затримують виплати - today.ua

За словами міністра Марини Лазебної, переселенці мають право на отримання фінансової допоомоги від держави у розмірі 2000 гривень для дорослих та 3000 гривень для дітей та осіб з інвалідністю, і ці виплати не враховуються під час розрахунку сукупного доходу сім’ї при призначенні інших видів соціальної допомоги.

До 31 травня усі, хто зареєструвався як внутрішньо переміщені особи, отримають свої гроші на картки Є-підтримка.

Переселенцям у травні продовжать нараховувати 2000 грн у “Дії“: кому затримують виплати

Лазебна пояснила, що затримки із виплатами за березень виникли через те, що були затримки з реєстрацією внутрішньо переміщених осіб. Наразі каналів для реєстрації стало більше, і людей реєструють на отримання статусу ВПО швидше. Наразі близько 500 тисяч заявок знаходяться у процесі обробки.

Переселенців, хто подав заяви, Лазебна попросила не хвилюватися і запевнила, що за заявами, які були подані до кінця квітня, виплати нарахують у травні за два місяці.

Нагадаємо, що робити тим, кому не вдається оформити статус переселенця в "Дії".

ДЖЕРЕЛОtehnofan.com.ua