Переселенці в Україні отримають по 1050 доларів: на що можна буде витратити грошову допомогу

Внутрішні переселенці в Україні, котрі хочуть отримати грант на відкриття власного бізнесу, зможуть розраховувати на виплати 1050 доларів від Данської ради у справах біженців. Цю суму зможе отримати кожен охочий, хто проживає на підконтрольній території України та подасть заявку на сайті організації.

Переселенці в Україні отримають по 1050 доларів: на що можна буде витратити грошову допомогу - today.ua

За умовами програми гроші зможуть отримати ті переселенці, які у своїх заявках детально опишуть бізнес-план своєї ідеї, її реалістичність, досвід та статті розтрат за бюджетом. Також профінансувати можуть не лише стартап, а й розширення існуючого бізнесу, якщо він надасть нові робочі місця та буде затребуваним у суспільстві. 

Перевагу під час розгляду заявок матимуть соціально чи фінансово вразливі сім'ї. Це не означає, що всім їм виплатять по 1050 доларів допомоги. Данський фонд, який фінансується урядом Швейцарії, обиратиме кандидатів на власний розсуд. Ліміт заявок не озвучується. Гроші громадянам виплатять на банківські картки за курсом поточного дня виплат. Відбудеться це після розгляду всіх бізнес-планів.

Переселенці в Україні отримають по 1050 доларів: на що можна буде витратити грошову допомогу

На сьогоднішній день прийом заявок ще не відкритий, тому кандидати мають час на підготовку документів. Подати заявку можна буде тут.

Раніше повідомлялося, що переселенці в Україні можуть отримати виплати від благодійного фонду "Карітас. Полтава".

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com