Пенсіонери в Україні можуть отримати по 6600 грн: як подати заявку на виплати через платформу єДопомога

Українські пенсіонери, які не мають статус ВПО, можуть отримати по 6 600 гривень від ООН. Міжнародна організація виділила грошову допомогу 65 000 пенсіонерам в Україні. Подати заявки на отримання коштів можна через соціальну платформу єДопомога.

Пенсіонери в Україні можуть отримати по 6600 грн: як подати заявку на виплати через платформу єДопомога - today.ua

Пенсіонерам виплачуватимуть по 2200 грн протягом трьох місяців. У сумі вийде 6600 грн. Список отримувачів складатимуть у Мінсоцполітики, передавши після цього усю інформацію на розгляд міжнародних організацій. Вони самостійно приймають рішення про надання допомоги тим чи іншим громадянам.

У першу чергу допомогу отримають пенсіонери, які перебувають в окупованих регіонах, на територіях, де ведуться бойові дії, а також в деокупованих населених пунктах. Це громадяни, які не мають статусу ВПО, але постраждали від війни.

Щоб отримати кошти, пенсіонерам потрібно залишити заявку на виплати через платформу єДопомога. Це можна зробити на порталі https://aid.edopomoga.gov.ua.

Пенсіонери в Україні можуть отримати по 6600 грн: як подати заявку на виплати через платформу єДопомога

Щоб зареєструватися,потрібно заповнити особисті дані та обрати свій соціальний статус:

  • ВПО;
  • Особа з інвалідністю;
  • Пенсіонер;
  • Самотня мати чи самотній батько;
  • Багатодітна родина;
  • Отримувач допомоги малозабезпеченим сім’ям;
  • Жоден із зазначених вище.

Далі потрібно зайти у розділ "Виплати від міжнародних організацій", натиснути на "Заповнити заявку на допомогу", обрати соціальний статус "Пенсіонер", ввести особисті дані та номер IBAN. Якщо його немає, то можна вибрати пункт "Відсутня картка", після чого виплати надходитимуть через "Укрпошту".

Нагадаємо, як отримувати міжнародну грошову допомогу через Приват24, Ощадбанк та Укрпошту.

ДЖЕРЕЛОtehnofan.com.ua