Пенсії українців у серпні виростуть на 45%: яка категорія громадян отримає довгоочікувану надбавку

У серпні пенсії зростуть у військових пенсіонерів. Підвищені виплати в цьому місяці повинні отримати понад 400 тисяч громадян. У середньому, розмір їх пенсії виросте на 45%, а це понад 800 гривень.

Пенсії українців у серпні виростуть на 45%: яка категорія громадян отримає довгоочікувану надбавку - today.ua

У Міністерстві соціальної політики відзвітували, що пенсії будуть виплачені в серпні з доплатою до підвищених розмірів за липень.

Пенсіонери-учасники бойових дій отримають надбавку в розмірі 834,3 грн, пенсіонери, яким пенсія була призначена до 1 березня 2018 року, отримають на 2 тисячі гривень більше. Тобто мінімальна пенсія пенсіонера-військового із серпня складатиме 3 854 грн. Пенсії українців у серпні виростуть на 45%: яка категорія громадян отримає довгоочікувану надбавку Решта пенсіонерів отримають найближчі надбавки до пенсії у жовтні. Так, з 1 жовтня пенсіонери у віці 75-80 років отримуватимуть адресні доплати до пенсії в розмірі 400 грн. щомісяця. Трохи пізніше, в грудні, очікується підвищення мінімальної пенсії за понаднормовий стаж для 65-річних громадян. При наявності страхового стажу 30-35 років виплати збільшаться с 2 400 до 2 600 грн.

Уже в 2022 році в уряді запропонували переглянути виплати людям з інвалідністю з числа ліквідаторів Чорнобильської катастрофи, проіндексувати страхові пенсії та підняти пенсії громадянам старше 80 років.

Раніше повідомлялося, у кого і з якої причини можуть скасувати пенсії в Україні.

ДЖЕРЕЛОukranews.com