Пенсії педагогам: у ПФУ розповіли, хто може розраховувати одразу на 10 місячних виплат

Автор: Лобанова Єлизавета

Педагогічні працівники в Україні, виходячи на пенсію, можуть розраховувати на виплату 10 місячних виплат відразу. У прес-службі ПФУ розповіли, кого із громадян це стосується.

Пенсії педагогам: у ПФУ розповіли, хто може розраховувати одразу на 10 місячних виплат - today.ua

"Чому я, вийшовши на пенсію у 2021 році з педагогічним стажем 50 років, не отримала додаткових 10 окладів? Чи можу я отримати 10 пенсій, які надають після виходу на пенсію, якщо мені їх не нарахували?", - поцікавилася мешканка Вінницької області.

У ПФУ роз'яснили, що право на виплату грошової допомоги у розмірі 10 місячних пенсій станом на день її призначення мають, зокрема, жінки, які на день досягнення пенсійного віку працювали в установах освіти державної чи комунальної форми власності на посадах, робота на яких дає право на призначення пенсії за вислугу років та страхового стажу 30 років на таких посадах.

Пенсії педагогам: у ПФУ розповіли, хто може розраховувати одразу на 10 місячних виплат

Популярні зараз

Україна цьогоріч може залишитися без врожаю фруктів: в усьому винні бджоли

Українським біженцям у Німеччині скорочують готівкові виплати

Названо пенсії, які отримуватимуть українці з мінімальною та середньою зарплатою

У Раді готують нове підвищення пенсій українців: виплати зростуть до 60% від зарплати

Якщо до цього вони не отримували жодної іншої пенсії, то за необхідного стажу такі жінки мають право отримати одноразово 10 місячних пенсій. У чоловіків таке право також є, але для цього їхній страховий стаж має становити не менше ніж 35 років.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Для отримання виплат потрібно написати заяву до Пенсійного фонду.

Раніше повідомлялося, що в Україні незабаром можуть змінитися правила призначення пенсій для мешканців тимчасово окупованих територій (ВОТ) та територій, де ведуться бойові дії.