Пенсіонери в Україні отримають грошову допомогу від ООН: названо суму

Пенсіонери, які не є тимчасово переміщеними особами, також можуть розраховувати на матеріальну допомогу від міжнародних організацій. Зокрема, Міністерство соціальної політики та Управління верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ) направлять грошову допомогу майже 65 тис. літніх українців у розмірі 2200 грн на кожного.

Пенсіонери в Україні отримають грошову допомогу від ООН: названо суму - today.ua

Цю суму пенсіонерам виплачуватимуть протягом трьох місяців. Усього допомогу отримають 62 475 українських сімей, які подали заяви через соціальну платформу "єПідтримка".

Серед них - люди з деокупованих, окупованих територій і регіонів, в яких ведуться бойові дії. Це не внутрішньо переміщені особи, але ті, хто постраждав від війни і потребує підтримки. Пенсіонери в Україні отримають грошову допомогу від ООН: названо суму Нагадаємо, що через соціальну платформу "Єдопомога" можна подати заявку на оформлення матеріальної допомоги від міжнародних організацій. Рішення щодо надання допомоги приймають міжнародні організації. Уподобання віддається людям з інвалідністю, пенсіонерам, одиноким людям та малозабезпеченим сім'ям.

Мінсоцполітики уважно перевіряє всіх заявників, які надсилають заявки. Фінансування забезпечують Міжнародний Комітет Червоного Хреста в Україні та Товариство Червоного Хреста України, ЮНІСЕФ, Світова продовольча програм ООН та Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

Раніше повідомлялося, що українцям із липня підвищать пенсії. Пов'язано це із підвищенням прожиткового мінімуму.

ДЖЕРЕЛОubr.ua