Пенсіонерам в Україні встановили щомісячну доплату в розмірі 2 000 гривень: хто буде отримувати підвищені пенсії

Пенсіонери в Україні отримають надбавку до щомісячних виплат в розмірі 2000 гривень. Йдеться не про всіх громадян, а тільки про військовослужбовців. Таке рішення було прийнято на сьогоднішньому засіданні парламенту.

Пенсіонерам в Україні встановили щомісячну доплату в розмірі 2 000 гривень: хто буде отримувати підвищені пенсії - today.ua

За словами прем'єра Дениса Шмигаля, Кабмін встановив з 1 липня 2021 року військовослужбовцям-пенсіонерам, яким було призначено пенсію до 1 березня 2018 року, почати виплачувати щомісячну доплату в розмірі 2000 грн. Нововведення торкнеться 400 тис. військовослужбовців.

Починаючи з серпня, мінімальний розмір пенсії у військових складе 3854 грн, а мінімальна пенсія для учасників бойових дій складе 3893,4 грн. Це не набагато більше, ніж у звичайних громадян. Справа в тому, що з 2017 року військовим пенсіонерам не проводили індексацію, і тільки зараз пенсії і зарплати військових вирішили переглянути. Пенсіонерам в Україні встановили щомісячну доплату в розмірі 2 000 гривень: хто буде отримувати підвищені пенсії Були переглянуті також виплати і для учасників бойових дій, які втратили працездатність. Кабмін ухвалив для понад 40 тис. осіб призначити доплати в розмірі 700 гривень.

Більшості українських пенсіонерів до кінця 2021 року виплати перерахують ще двічі - в жовтні і в грудні. Підвищення торкнеться тих, хто старше 75 років, а також одержувачів мінімальних і максимальних виплат. Громадянам, які вийшли на пенсію не більше двох років тому, перерахунок проведуть в серпні. "Молодим" пенсіонерам додадуть до пенсії по 100 гривень.

Раніше повідомлялося, що українці зможуть передавати пенсію у спадок, і які види довічних пенсій будуть функціонувати в Україні.

ДЖЕРЕЛОinterfax.com.ua