Пенсіонерам в Україні озвучили вимоги до банківських карток, на які вони можуть отримувати виплати

Більшість пенсіонерів в Україні одержують пенсії на банківські картки. Для тих, хто тільки зараз збирається перевести свої пенсії на банківський рахунок, потрібно знати, які саме карти підходять для нарахування пенсій. У Пенсійному фонді докладно про це розповіли.

Пенсіонерам в Україні озвучили вимоги до банківських карток, на які вони можуть отримувати виплати - today.ua

За інформацією ПФУ, пенсійна карта має відповідати трьом критеріям, щоб можна було отримувати на неї пенсійні виплати. По-перше, банківський рахунок має бути відкритим тільки для зарахування пенсійних виплат, і на нього не можна пересилати інші суми від третіх осіб. Номер рахунку, заповнюючи анкету на сайті ПФУ, необхідно подавати за стандартом IBAN у форматі 29 буквено-цифрових символів.

Змінити банківські реквізити або адресу проживання можна буде дистанційно у будь-який момент, головне, щоб банківська картка була дійсною. Пенсіонерам в Україні озвучили вимоги до банківських карток, на які вони можуть отримувати виплати Мешканці деокупованих територій уже можуть отримувати свої пенсії не лише на картку, а й через Укрпошту. Для цього потрібно подати заяву до місцевого органу самоврядування про нарахування пенсії готівкою. Зробити це можна онлайн, не обов'язково особисто з'являтися до Пенсійного фонду.

А от мешканці окупованих територій не можуть ні зняти пенсії з карток, ні отримати свої гроші готівкою. Пенсії їм нараховують, але отримати гроші можна лише виїхавши на підконтрольну територію України. Оформити пенсію в окупації українці можуть онлайн. Оскільки відвідати органи ПФУ українці з ТОТ не мають можливості, вони можуть скористатися спеціальним електронним порталом Пенсійного фонду.

Раніше повідомлялося, що Ощадбанк роздає пенсіонерам по 500 гривень на покупки в АТБ.

ДЖЕРЕЛОnapensii.ua