П'ять мобільних додатків, які швидко розряджають смартфон

Однією з причин того, що смартфон швидко розряджається, можуть стати мобільні додатки, які забирають багато енергії. Якщо ними постійно користуватися, то навіть новий смартфон не витримуватиме повний заряд протягом дня. Про які додатки йдеться, розповіли в компанії pCloud.

П'ять мобільних додатків, які швидко розряджають смартфон - today.ua

За словами експертів, висока вимогливість досліджених додатків впливає і на рівень заряду акумулятора смартфона, і на використання великих обсягів пам'яті, що призводить до погіршення робочих характеристик.

У ТОП-5 таких додатків потрапили додаток для фітнесу Fitbit (92% зарядки), Skype - може витратити до 87% батареї, Facebook - здатний "з'їсти" до 82% зарядки, а також Instagram і Tinder.

У десятку увійшли також додаток для бронювання житла Airbnb, Uber, WhatsApp, YouTube, Telegram і Zoom, які витрачають до 77% зарядки смартфона. П'ять мобільних додатків, які швидко розряджають смартфон Під час своєї роботи Facebook, Instagram, Snapchat, YouTube, WhatsApp і LinkedIn включають в роботу 11 функцій у фоновому режимі, таких як фотографії, Wi-Fi, місце розташування і мікрофон. Саме вони і розряджають акумулятор.

Дані про всі додатки на смартфоні можна переглянути в "Налаштуваннях". Пошукайте вкладку "Батарея" - "Використання батареї", і ви побачите, які програми споживають найбільше ресурсів. Будь-яку з них при необхідності можна видалити, а потім відновити.

Раніше повідомлялося, як відключити прослушку в смартфоні за допомогою однієї функції.

ДЖЕРЕЛОlenta.ru