Ощадбанк закриває відділення в регіонах: про що потрібно знати клієнтам

Ощадбанк, який ще нещодавно був абсолютним лідером за кількістю відділень в Україні, за минулий рік здав свої позиції. Багато відділень у регіонах України були закриті і продовжать закриватися. Про це стало відомо із щорічного рейтингу банків, опублікованого НБУ.

Ощадбанк закриває відділення в регіонах: про що потрібно знати клієнтам - today.ua

У 2022 році майже всі банки, що працюють в Україні, скоротили свої відділення. Найбільш відчутним це стало для двох найбільших банків країни – ПриватБанку та Ощадбанку. Загалом за рік перестало працювати 1349 відділень цих фінустанов.

Саме Ощадбанк, який раніше мав найрозгалуженішу мережу філій, став лідером за кількістю скорочень. За рік в Україні стало на 420 відділень цього банку менше. Тобто майже третина відділень, які були закриті в Україні у 2022 році, припали на частку Ощадбанку.

Так, якщо на 1 січня 2022 року в країні налічувалося 1602 відділення Ощадбанку, то вже на 1 січня 2023 року їх залишилося 1182.

Також у лідери за кількістю закритих відділень вийшов ПриватБанк. Всього зникло 287  відділень цього банку, і на початок 2023 року залишилося 1210 філіалів.

Райффайзен Банк, що розташувався на третій позиції у рейтингу, зберіг на 1 січня 2023 року всього 350 своїх відділень, закривши в 2022 році 42 відділення.

Ощадбанк закриває відділення в регіонах: про що потрібно знати клієнтам

Деякі банки минулого року не лише закрили частину відділень, а й повністю ліквідовувалися. Йдеться про Мегабанк, Ощадбанк, банк "Січ" та Промінвестбанк.

Ймовірно, що у 2023 році кількість філій банківських філій неминуче скорочуватиметься. Дедалі більше людей користується онлайн-банкінгом і вирішують свої питання, не приходячи до відділень.

Раніше повідомлялося, які нові послуги Ощадбанк та ПриватБанк запустили із січня 2023 року.