Ощадбанк вішає на українців борги за послуги: про що мають знати усі клієнти

Автор: Лобанова Єлизавета

Клієнти Ощадбанку скаржаться на те, що фінустанова знімає з них гроші за послуги, які вони не замовляли. Йдеться навіть про тих громадян, які вже давно не користуються послугами банку. Подібний відгук з'явився на сайті Мінфіну.

Ощадбанк вішає на українців борги за послуги: про що мають знати усі клієнти - today.ua

Справа в тому, що клієнтка Ощадбанку забрала свій депозит у 2018 році, але тоді її рахунок не закрили, і всі ці роки жінці нараховувалася комісія за SMS-інформування по карті. Дізналася про це жінка лише зараз.

За словами колишньої клієнтки Ощадбанку, рахунок вона закривала по телефону, а не особисто у банку. Можливо, працівник банку на той момент щось переплутала та рахунок не закрила.

"І ось сьогодні приходить смс "за вашим зверненням послуга інформування відключена". Хоча я нікуди не зверталася і давно за цей банк забула. Знаю з відгуків знайомих, що банк вкрай ненадійних і вішаючих на людей всілякі вигадані борги, вирішила перевірити і не дарма. По дебетовій (!) карті борг за смс інформування, це як взагалі? Я мовчу про те, що банк за всі ці роки жодного разу про цей «борг» не повідомив, що навіть не надсилає смс-ки, але спритно списує гроші", - описала ситуацію жінка .

Популярні зараз

Названо тарифи на газ з 1 травня: інформація від усіх постачальників

НБУ оголосив про масове закриття банківских відділень

Мобілізація посилилась: стали відомі зміни, що очікують на чоловіків з інвалідністю

Як накопичити заощадження за мінімальної зарплати: лайфхак для українців

Ощадбанк вішає на українців борги за послуги: про що мають знати усі клієнти

Клієнтка обурена тим, що за 5 років Ощадбанк жодного разу не повідомив їй про те, що списує щомісяця гроші і клієнтка вже має борг.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Як відомо, послуга SMS-повідомлення від Ощадбанку платна і відмовитися від неї клієнти не можуть. Вартість послуги – 7 грн на місяць. Гроші знімаються з картки автоматично.

Раніше повідомлялося, що пенсії українців почали переводити до Ощадбанку без їхніх заяв.