Ощадбанк відмовляється від мобільного застосунку Ощад24/7: що пропонують клієнтам

Ощадбанк вирішив відмовитись від мобільного застосунку Ощад24/7. Натомість вже розроблений  і почав тестуватись новий мобільний застосунок Ощад. Упродовж найближчих двох років він має повністю витіснити із вжитку стару версію.

Ощадбанк відмовляється від мобільного застосунку Ощад24/7: що пропонують клієнтам   - today.ua

Про це повідомив сам Ощадбанк, презентувавши новий мобільний застосунок Ощад. У новому додатку повністю змінено дизайн та перероблено навігацію.

Дизайн нового мобільного застосунку від Ощадбанку став більш мінімалістичним. У ньому переважають світлі тони. Його розробкою займалась креативна агенція Alty, яка також працювала над оновленим дизайном Приват24. Крім того, до нового дизайну також "доклала руку" агенція Fedoriv. Її спеціалісти створили анімацію – рухомий персонаж Ощадик, який пожвавить картинку.

Зокрема, картинка у додатку виглядатиме таким чином:

Ощадбанк відмовляється від мобільного застосунку Ощад24/7: що пропонують клієнтам  Ощадбанк відмовляється від мобільного застосунку Ощад24/7: що пропонують клієнтам
Новий додаток Ощад підтримуватиме всі сервіси, які є в додатку Ощад24/7. Водночас, новий мобільний додаток, який прийде на заміну Ощад24, матиме низку переваг.

Переваги нового застосунку Ощад перед Ощад24/7

  • Простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.
  • Значно простіша реєстрація та навігація. Застосунок можна налаштувати під власні потреби. Зокрема, транзакції можна буде проводити не за п'ять кліків, як це діє тепер, а лише за один.

Ощадбанк відмовляється від мобільного застосунку Ощад24/7: що пропонують клієнтам

  • Крім того, новий застосунок Ощад підтримуватиме біометричну авторизацію Face ID.
  • За допомогою нового додатку можна буде переказувати кошти за номером телефону.

Доступність нового застосунку

Новий мобільний додаток уже доступний клієнтам Ощадбанку, які мають смартфони на операційних системах Android та iOS. Водночас, карти інших банків, як, наприклад, у Приват24, новий додаток Ощад не буде підтримувати.

Водночас, новий додаток від Ощадбанку лише проходить тестування. В ході його, ймовірно, ще будуть виявляти якісь помилки, і програмне забезпечення будуть адаптувати.

Нагадаємо, клієнти  звинувачують Ощадбанк, що він незаконно вимагає з людей гроші за Карту киянина.

ДЖЕРЕЛОitc.ua