Ощадбанк скасував комісію за зняття готівки для клієнтів інших банків

Ощадбанк почав видавати готівку з банкоматів клієнтам інших фінустанов без комісії. Таким чином банк пішов на зустріч усім українцям, які опинилися у кризовій ситуації на фоні відключень електроенергії та перебоїв у роботі банкоматів.

Ощадбанк скасував комісію за зняття готівки для клієнтів інших банків - today.ua

Таким чином, Ощадбанк прирівняв ліміти зняття готівки з карток інших банків до відповідних лімітів, що застосовуються до власних карток банку. Починаючи з 24 листопада, всі українці, незалежно від того, чи є вони клієнтами Ощадбанку, можуть знімати готівку в банкоматах мережі Ощадбанку в сумі до 50 тисяч гривень з однієї картки на добу.

"Ми із задоволенням підтримали ініціативу Національного банку щодо введення банкоматного "національного роумінгу" та скасували окремі ліміти на зняття готівки для карток інших банків. У той час, коли вся країна переживає складні часи через удари ворога по енергетичній сфері, банки мають сконцентруватися насамперед на тому, щоб полегшити доступ усіх українців до банківських послуг. Єдиний ліміт зняття готівки — це наш крок у цьому напрямі", — прокоментував нововведення голова правління Ощадбанку.

Ощадбанк скасував комісію за зняття готівки для клієнтів інших банків

Банківська система залишається стабільною, незважаючи на відключення електроенергії. У клієнтів є можливість проводити безготівкові розрахунки, проте іноді в банкоматах можуть траплятися збої під час відключення світла.

Нагадаємо, що з 23 листопада ПриватБанк встановив єдині ліміти на зняття готівки у банкоматах на рівні 20 тис. грн. Знімати вказану суму можуть клієнти будь-яких фінустанов кожні три години.

Раніше повідомлялося, що Ощадбанк знімає із клієнтів гроші за розблокування карток.

ДЖЕРЕЛОubr.ua