Ощадбанк роздасть по 25 000 грн власникам карток: заявку можна оформити в Telegram або Viber

Ощадбанк роздасть своїм клієнтам по 25 000 грн. Отримати гроші можна буде, взявши участь у акції. У прес-службі фінустанови назвали головні умови здобуття виграшу.

Ощадбанк роздасть по 25 000 грн власникам карток: заявку можна оформити в Telegram або Viber - today.ua

Так, щоб виграти головний грошовий приз, власникам карток Ощадбанку потрібно сплатити покупку в торговій мережі WATSONS. На виграну суму переможець зможе отримати річний запас підгузків.

Таким чином, участь в акції може бути корисною для молодих мам. Щоб взяти участь у розіграші, необхідно оформити цифрову "Мою карту для виплат" Visa від Ощадбанку у чат-боті Telegram або Viber. Для цього навіть не потрібно йти у відділення банку та відстоювати чергу.

Ощадбанк роздасть по 25 000 грн власникам карток: заявку можна оформити в Telegram або Viber

Після оформлення картки потрібно сплатити з неї покупку в одному з магазинів WATSONS (онлайн або офлайн) на суму більше 100 грн. Потім такі покупці автоматично потраплять до списку учасників акції. Переможця буде повідомлено про виграш дзвінком на телефонний номер, який зареєстровано на власника картки в Ощадбанку.

Визначатимуть переможців за допомогою сервісу random.org шляхом випадкового вибору серед учасників, які виконали всі умови акції. Взяти участь в акції клієнти Ощадбанку можуть до 20 березня 2024 року.

Раніше повідомлялося, на які поступки йде Ощадбанк клієнтам, які не мають змоги вчасно повернути кредит.

ДЖЕРЕЛОcxid.info