Ощадбанк продовжить нараховувати українцям субсидії та соцвиплати під час війни

У воєнний час українці продовжать отримувати пенсії, субсидії та соцвиплати. Їм перераховуватимуть гроші через Ощадбанк, повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

Ощадбанк продовжить нараховувати українцям субсидії та соцвиплати під час війни - today.ua

Згідно з рішенням Кабміну, всі державні виплати у військовий час здійснюватимуться Мінсоцполітики через Ощадбанк, поки місцеві органи соціального захисту виконувати свої функції не можуть.

Навіть якщо раніше субсидіанти отримували свої гроші через інші банки, то зараз всі вони будуть автоматично переведені на фінансування Ощадбанком.

Що стосується пенсіонерів, то ті, хто раніше отримував пенсію через Укрпошту, а зараз перебуває в зоні бойових дій, зможуть отримати переказ через міжнародну платіжну систему My Transfer, або написати заяву в Ощадбанку, і гроші почнуть приходити на банківську картку. Ощадбанк продовжить нараховувати українцям субсидії та соцвиплати під час війни Усі виплати, які раніше потрібно було продовжувати, у воєнний час буде продовжено автоматично. Йдеться про малозабезпечені сім'ї, одиноких матерів, дітей з тяжкими захворюваннями.

Також в Ощадбанку автоматично продовжили до 1 серпня термін дії всіх карток. У банку також скасували комісію на зарахування заробітної плати працівникам державних компаній.

Раніше повідомлялося, що Ощадбанк скасував неустойки та штрафи за платежі на період війни.

ДЖЕРЕЛОapostrophe.ua