Ощадбанк попередив про великі зміни, які чекають на його клієнтів восени

Державний Ощадбанк зробив важливе оголошення для своїх клієнтів. Банк не обмежуватиме використання прострочених карток до кінця літа. Строк їхньої дії скінчиться 1 вересня. З цієї дати клієнти вже не зможуть знімати коштів з картки і здійснювати нею платіжні операції.

Ощадбанк попередив про великі зміни, які чекають на його клієнтів восени - today.ua

Інформацію щодо продовження терміну дії прострочених карток на літо оприлюднила прес-служба банку.

"У зв’язку з воєнним станом Ощадбанк для зручності клієнтів продовжив до 31 серпня 2023 року термін дії всіх платіжних карток, у тому числі для ВПО", - йдеться у повідомленні прес-служби.

Таким чином, якщо строк дії картки скінчиться влітку, це ніяк не позначиться на її функціональності. З неї можна буде знімати готівку, робити платежі онлайн, переказувати гроші та розраховуватися нею в магазині.

Ощадбанк попередив про великі зміни, які чекають на його клієнтів восени

Те ж саме стосується і тих карток Ощадбанку, термін дії яких збіг іще раніше - починаючи з лютого 2022 року. Банк продовжив їхнє використання до 31 серпня 2023 року, тобто до кінця літа. Отже, клієнтам не слід непокоїтись, що їхня платіжна картка може стати непридатною для розрахунків, і не треба бігти в банк за новим пластиком.

Термін дії прострочених карток скінчиться аж восени. Тоді й треба буде подбати про отримання нової картки. Якщо, звісно, Ощадбанк знову не продовжать термін використання карток.

Нагадаємо, Ощадбанк запровадив тимчасову  заборону на грошові перекази з картки на картку.

ДЖЕРЕЛОukrinform.ua