Ощадбанк почав видавати українцям великі суми грошей: на що можна буде витратити отримані кошти

Ощадбанк почав видавати українцям грошові гранти на будівництво свого бізнесу. Ця послуга діє для підприємців, які склали бізнес-план та готові продемонструвати його банку.

Ощадбанк почав видавати українцям великі суми грошей: на що можна буде витратити отримані кошти - today.ua

Таким чином, Ощадбанк бере участь у державній програмі "єРобота", за допомогою якої перспективні бізнесмени-початківці можуть отримати гроші на розвиток свого стартапу.

Суть цієї програми в тому, що якщо бізнесмен-початківець вирішить взяти участь у напрямку програми "Стартап", він може отримати безповоротний грант на суму від 750 тис. грн до 3,5 млн. грн, якщо бізнес пов'язаний з IT-стартапом. Отриману суму державі повертати не доведеться.

Також клієнти Ощадбанку мають можливість отримати грошову допомогу у розмірі від 3,5 до 8 млн грн, але ці гроші доведеться згодом повернути.

Ощадбанк почав видавати українцям великі суми грошей: на що можна буде витратити отримані кошти

Хто ж зможе отримати грошовий грант на розвиток свого бізнесу від Ощадбанку вирішить конкурс. Усі заявки від бажаючих будуть розглянуті у рамках проекту "єРобота"

Бізнесмен, який отримає грант, має створити від 3 до 10 робочих місць. Також переможець зобов'язується витратити отримані гроші на: виплату заробітної плати співробітникам, маркетинг своєї компанії та R&D.

Якщо вас цікавлять дані гранти, то за консультацією з усіх напрямків у рамках програми "єРобота" можна звертатися за телефоном 0 800 219 800.

Нагадаємо, в Ощадбанку роз'яснили, чому нараховують комісію на закриті рахунки своїх клієнтів.

ДЖЕРЕЛОcxid.info