Ощадбанк без відома клієнтів знімає комісію за переказ коштів: як дізнатися тариф по своїй карті

Ощадбанк стягує з клієнтів комісію за переказ коштів на банківські картки інших банків, але не всі користувачі розуміють, скільки з них знімуть грошей, поки ті не передуть отримувачу. Один з клієнтів поскаржився, що при переказі 20 000 грн на карту іншого банку з нього зняли додатково 205 гривень, хоча розмір комісії у вікні терміналу не вказувався.

Ощадбанк без відома клієнтів знімає комісію за переказ коштів: як дізнатися тариф по своїй карті - today.ua

У відгуку на "Мінфіні" клієнт обурився, що перед транзакцією йому не повідомили про розмір комісії. Тепер чоловік має намір припинити співробітництво з фінустановою.

"Після дзвінка в підтримку мені сказали, що у мене не така карточка. Тоді у мене питання до банку. Якого ***** ви не повідомляєте користувачів, перед транзакцією, що буде знята сума ***грн після неї. І навіть якщо у мене не той вид карти, то чому мені показують ту інформацію, яка не призначена для мене. Дякую дорогий ОщадБанк за «прекрасний» сервіс, я заблокую та викину вашу карту в смітник", - сказано у відгуку.

Ощадбанк без відома клієнтів знімає комісію за переказ коштів: як дізнатися тариф по своїй карті

Співробітники Ощадбанку відповіли клієнту, що комісія стягується відповідно до діючих тарифів, за якими обслуговується рахунок. Перевірити свій тариф можна в Ощад 24/7, чат-боті або контакт-центрі за номером телефону 0-800-210-800.

Раніше повідомлялося, що Ощадбанк відмовляється приймати у клієнтів документи з "Дії".