Оренда квартир в Іспанії для українців: скільки коштує зняти апартаменти біля моря

Іспанія на сьогоднішній день не лише один із найпопулярніших напрямків для українських біженців, а й для туристів з інших країн у тому числі. Попит на оренду житла у прибережних містах Іспанії зараз досить високий. Ми розповімо, скільки коштуватиме оренда нерухомості на літо в найпопулярніших районах південного узбережжя.

Оренда квартир в Іспанії для українців: скільки коштує зняти апартаменти біля моря  - today.ua

Найдешевший варіант житла у напрямах Costa del Sol, за даними idealista, коштує 400 євро (12,8 тис. грн орієнтовно). Це буде квартира площею 41 кв. м із скромним ремонтом, розташована на 9 поверсі. Житло вищого рівня можна орендувати загалом за 600–700 євро (19,2–22,4 тис. грн) на місяць.

У напрямку Сіудад Реал є варіанти житла від 380 до 500 євро на місяць. У Соренсі та Леоні також є квартири до 400 євро. Оренда квартир в Іспанії для українців: скільки коштує зняти апартаменти біля моря У Малазі житло коштуватиме від 800 до 900 євро на місяць. За таку ціну можна орендувати квартиру на 2-3 кімнати неподалік моря. Більшість квартир розташовані у багатоповерхових будинках та мають балкони. Оренда квартир в Іспанії для українців: скільки коштує зняти апартаменти біля моря В Аліканті оренда квартир недалеко від моря стартує від 700 євро за 1 квартиру. Апартаменти на 3-4 кімнати коштуватимуть від 1000 євро на місяць. Є квартири як у центрі та далеко від моря, так і на узбережжі. Оренда квартир в Іспанії для українців: скільки коштує зняти апартаменти біля моря

Раніше повідомлялося, скільки коштує купити квартиру у новобудовах Мадрида та Барселони.

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua