Офіціанти отримують більше: названо найменш оплачувані професії в Німеччині

Німеччина - одна з європейських країн з найвищим рівнем життя та зарплат. Прожити на мінімалку тут складно, але деяким людям доводиться працювати за копійки, бо їхня праця практично не цінується. Якщо ви біженець і не знаєте мови, вибирати не доводиться. Але якщо у вас є хоч якась кваліфікація, ми розповімо, на яку роботу не варто погоджуватися, щоб не втратити час даремно.

Офіціанти отримують більше: названо найменш оплачувані професії в Німеччині - today.ua

Найменш оплачувані професії у Німеччині

Помічник на кухні

Зарплата персоналу на кухні німецького кафе або ресторану складає в середньому 23 454 євро на рік. Навіть офіціанти заробляють більше – до 24 900 євро на рік. Ці працівники не цінуються роботодавцями, при цьому їм доводиться весь день стояти на ногах, миючи посуд, та вкладати багато фізичних сил у свою працю.

Офіціанти отримують більше: названо найменш оплачувані професії в Німеччині

Перукар

Середній річний заробіток перукарів у Німеччині – 24 434 євро. Мінімальне знання німецької мови для цієї роботи необхідне. На цю посаду беруть як чоловіків, і жінок. Але враховуйте, що жінкам платять менше.

Портьє

Трохи більше заробляють портьє – до 27 282 євро на рік. До їхніх обов'язків входить заселення гостей у номери готелю. Цей співробітник видає ключі від номерів, проводить до кімнати, допомагає у вирішенні проблем, пов'язаних з номером.

Офіціанти отримують більше: названо найменш оплачувані професії в Німеччині

Далі в рейтингу низькооплачуваних професій йдуть оператори call-центру - 28 101 євро на рік; касири – 28 363 євро; кухарі - 29 000 євро та помічники стоматолога - 29 461 євро.

Мінімальна зарплата в Німеччині у 2023 році становить 2090 євро на місяць, або 12 євро на годину.

Раніше повідомлялося, які найоплачуваніші професії для жінок у Німеччині.

ДЖЕРЕЛОaussiedlerbote.de