Одиноких матерів в Україні можуть позбавити соцвиплат: деталі законопроєкту

Автор: Лобанова Єлизавета

Одиноким матерям в Україні можуть урізати соціальну допомогу. Відповідний законопроект розробили у Мінсоцполітики та опублікували на сайті Федерації профспілок України (ФПУ).

Одиноких матерів в Україні можуть позбавити соцвиплат: деталі законопроєкту - today.ua

Так, автори проекту постанови КМУ "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо надання окремих видів грошової допомоги, пільг та житлових субсидій" пропонують скасувати грошову підтримку від держави деяким жінкам, які самостійно виховують дитину (дітей).

Йдеться про матерів, які мають на банківському депозитному рахунку власні збереження на суму понад 100 тисяч гривень. Враховуватимуться всі банківські вклади, тому ця сума - це загальні заощадження. Якщо вона перевищує 100 тисяч гривень, то таку жінку визнають фінансово незалежною і вона не зможе отримувати допомогу від держави.

Одиноких матерів в Україні можуть позбавити соцвиплат: деталі законопроєкту

Популярні зараз

В ООН прогнозують масову міграцію українців вже найближчими місяцями

Чи мають право працівники ТЦК затримувати людей на вулиці

В Укренерго заявили про скорочення періоду відключень електроенергії: як діятимуть графіки 22 червня

За чотири штрафи можна купити квартиру: в Україні підвищили суми стягнень з роботодавців

Також автори законопроекту пропонують враховувати дохід одиноких матерів і при призначенні їм субсидій. Правила будуть однакові для всіх. Якщо в одного із членів домогосподарства на банківському рахунку зберігається понад 100 тисяч гривень, субсидія за законом сім'ї не належить.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

На сьогоднішній день матері-одиначки в Україні отримують щомісячну матеріальну допомогу у розмірі 100% прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку. Для дітей віком до 6 років - це 2272 грн; для дітей віком від 6 до 18 років – 2833 грн.

Раніше повідомлялося, що багато українців у квітні зможуть отримати одноразову допомогу у розмірі 3400 гривень.